06.01.2019 - OBJAWIENIE PAŃSKIE

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii od godz.15.30,a w sobotę od 10.00. Plan kolędy w tym tygodniu: Poniedziałek- Karszno, we wtorek-Wojska Polskiego i Różana, w środę-Wojska Polskiego i Polna, Czwartek i Piątek Podgrodzie, sobota-Myślibórz Wielki i Mały, w niedzielę Miroszewo.

4. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.