10 czerwca 2018

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.

2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. W tygodniu po mszy św. odmawiamy litanię do Serca Jezusowego.

3. Niech Pan Jezus obficie wylewa swoje łaski na solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

4. W dniu jutrzejszym,11.06.przypada 31 r. pobytu Jana Pawła w Szczecinie i 41 r. święceń kapłańskich ks. Abp A. Dzięgi. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym jubilacie.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, ofiarowane kwiaty, wyniesienie brzózek. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy p. Karolewskim i Czesławie Pawłowskiej.