21 stycznia 2018

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

2. W środę po Mszy św.o 18.00 odbędzie się spotkanie członków Róży Różańcowej, połączone z opłatkiem w domu parafialnym.

3. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które otworzyły swoje serca i drzwi domów na przybycie kapłana z wizytą duszpasterską. Kolęda uzupełniająca w tygodniu.

4. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

5. Wszystkim odpoczywającym w czasie ferii zimowych, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy p. Halinę Stachurską i Krzysztofa Holchauzera.