24 września 2017

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian do odmawiania różańca .

2. Serdecznie zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli, do udziału w wielkiej modlitwie różańcowej na granicach kraju, która będzie miała miejsce 7.10.( sobota). Przyjadą wierni z innych parafii, będą naszymi gośćmi. W programie 10.30 konferencja,11.00 Msza św. za Ojczyznę,12-13 adoracja jczyznę i 2 części za świat.

3. Osobom mającym imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy Bożego błogosławieństwa.

4. Dziękuję za wspólną modlitwę i za składane ofiary.

5. II zapowiedź przedślubna: Konrad Kibitz i Marzena Sornat z Nowego Warpna.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na najbliższy tydzień prosimy p.Mirosław Krajewski i Barbara Haus.

7. W dniu 4.10.(środa) o godz.8.00 w naszej Przychodni odbędą się odpłatnie badania USG, Doppler i tam szukajmy bliższych informacji.